Domů / Produkty & služby / APOLLO SAP CONNECTOR

APOLLO SAP CONNECTOR

NEJSNADNĚJŠÍ ZPŮSOB PROPOJENÍ DVOU SVĚTŮ.

APOLLO SAP KONEKTOR: HLADKÝ, FLEXIBILNÍ, RYCHLÝ.

Vysoce výkonné řešení pro obousměrné propojení IBM Planning Analytics s vaším systémem SAP (BW a ERP) pro okamžité použití.

POSLÁNÍ

Dva, tři nebo i více zdrojových systémů v rámci společnosti již nejsou ojedinělým případem. To, co bylo zamýšleno jako úleva, je nyní pro mnoho společností obrovskou výzvou. Kromě příslušné systémové integrace je často nutné implementovat složitá a nákladná rozhraní pro pravidelnou výměnu dat.

SAP (včetně nejnovější verze S/4 HANA) je často centrálním ERP systémem společnosti. U plánovacího řešení je důležité, aby plánovací systém a ERP systém byly vzájemně sladěny.

Data by měla být zobrazována jednotně v obou systémech, přičemž údržba dat by měla probíhat pouze v jednom systému. Transparentní řešení, které zaručuje hladký přenos dat, je pro uživatele nejvyšší prioritou.

RAKETOVÝ START DO DALŠÍ GALAXIE

S APOLLO SAP Connector můžete snadno vytvořit přímé spojení mezi vaším IBM Planning Analytics a SAP BW nebo SAP ERP a číst či zapisovat data. Data jsou načítána ze systému SAP prostřednictvím standardního rozhraní a přenášena do vašeho prostředí IBM Planning Analytics. S APOLLO SAP Connector můžete např. po dokončení plánování data rychle a snadno přenést zpět do vašeho systému SAP. Řešení zajišťuje konzistenci dat mezi IBM Planning Analytics a SAP prostřednictvím předdefinovaných a konfigurovatelných transformací. APOLLO SAP Connector využívá k dotazování na data SAP moderní standardní technologii rozhraní OData. To zaručuje přímé a bezpečné datové připojení pro vaše citlivá data (např. HR data). Přenos dat je raketově rychlý a zajišťuje, že při pravidelné a automatizované integraci obou systémů může uživatel pokračovat v práci, aniž by byl rušen.

NASTOUPIT A VZLÉTNOUT

S APOLLO SAP Connector získáte osvědčenou a připravenou technologii rozhraní pro SAP a IBM Planning Analytics s hotovou transformační logikou, která vám usnadní synchronizaci mezi dvěma světy. S naším řešením můžete udělat skok do nových sfér bez námahy a rychlostí světla – nasměrujte svůj pohled do budoucnosti ještě dnes.

PŘEHLED FUNKCÍ A VÝHOD KONEKTORU APOLLO SAP

Rádi vám poradíme a nabídneme nejlepší možné řešení pro váš projekt. Kontaktujte nás!

> Snadné a rychlé nastavení
> Flexibilně použitelné
> Obousměrná bezproblémová integrace
> Robustní a odolný proti selhání

> Šifrování
> Uživatelsky přívětivý
> Připravený na budoucnost díky moderní technologii