Domů / Produkty & služby / APOLLO

APOLLO

APOLLO: Bůh proroctví – král finančního řízení

APOLLO a IBM PLANNING ANALYTICS:
symbióza dokonalosti

V ŘECKÉ MYTOLOGII JE APOLLO BŮH PROROCTVÍ A UMĚNÍ. V NAŠEM POJETÍ PŘEDSTAVUJE APOLLO MODULÁRNÍ PLATFORMU PRO HOLISTICKÝ PŘÍSTUP K PROCESŮM PLÁNOVÁNÍ, VYKAZOVÁNÍ, ANALÝZU DAT A KONSOLIDACI.

APOLLO je modulární řešení, které nese již připravený metodický obsah a je konfigurováno pro zákaznické prostředí jako součást poradenského projektu.

Kromě datového modelu a výpočetních mechanizmů jsou předem připraveny plánovací formuláře, reporty a analýzy spolu s dalšími nezbytnými součástmi aplikace APOLLO a zvyšují tak rychlost nasazení nástroje.

APOLLO snižuje náročnost a délku implementace. Navíc je zachována flexibilita, aby bylo možné reagovat na nové nebo rozšířené požadavky zákazníků. S každou aktualizací se naše řešení rozšiřuje o nové moduly, které byly vyzkoušeny a testovány v praxi.

> Hotové moduly pro standardizované požadavky (např. finanční plánování)
> Jednoduché rozšíření pro individuální požadavky
> Flexibilní konektory pro připojení jednotlivých modulů

BUSINESS ANALYTIKA – INDIVIDUÁLNĚ, ALE SNADNO A RYCHLE

Standardizované nástroje pro finanční řízení bývají často nepružné. Individualizované řešení lze naproti tomu většinou realizovat jen s velkým úsilím a dlouhými dodacími lhůtami.

A to je přesně moment, kdy přichází ke slovu APOLLO: Modulární řešení kombinuje vysoký stupeň prefabrikace s enormní přizpůsobivostí – stručně řečeno: syntéza flexibility a široké škály použití. Jednotlivé moduly lze libovolně kombinovat a funkce pro řízení konkrétní oblasti jsou již připraveny a lze je ihned používat.

ZRYCHLENÍ KONTROLNÍCH PROCESŮ, ZVÝŠENÍ
TRANSPARENTNOSTI A ZLEPŠENÍ KVALITY VÝSLEDKŮ

APOLLO využívá zavedených technologií od celosvětově proslulého a renomovaného dodavatele: IBM Planning Analytics (plánování, výkaznictví a konsolidace), IBM SPSS (prediktivní analytika) a IBM CPLEX (matematická optimalizace).

> Osvědčená praxe z jednotlivých funkčních oblastí (např. obchodní plánování)
    podporuje všechny zaměstnance zapojené do procesu řízení financí
> Individuální řešení lze pokrýt modulární konfigurací a individuálními úpravami
> Uživatelsky orientované pracovní rozhraní a ověřené pracovní postupy provádějí
    uživatele celým systémem
> Řešení mohou být dodána rychle.

VIZUALIZUJTE SVÁ DATA – KDYKOLIV A KDEKOLIV

Přehledy, které si vyberete a jakýkoli řídicí panel, který používáte, vzájemně spolupracují a jsou okamžitě dostupné. Dělejte správná rozhodnutí všude – ať už na počítači v kanceláři nebo na cestách na svých mobilních zařízeních! S aplikací APOLLO máte nejen přehled o cílech, ale také o jejich dosahování a vedete tak svou společnost k úspěchu..

ARCHITEKTURA APOLLO

S naším řešením jsou poskytovány technologie i věcný obsah (např. obchodní plánování, plánování nákladů atd.). Řešení lze provozovat buď v cloudu, nebo on – premise. Vysoký stupeň integrace s primárními systémy (např. SAP ERP, Microsoft Navision apod.) je standardem a lze jej implementovat pomocí externích datových zdrojů nebo prostřednictvím dalších rozhraní (např. APOLLO SAP Connector).

JEDNODUCHÁ TVORBA REPORTŮ A ANALÝZ – V KOMBINACI S PŘEHLEDNÝMI DASHBOARDY

ZRYCHLENÍ KONTROLNÍCH PROCESŮ, ZVÝŠENÍ TRANSPARENTNOSTI A ZLEPŠENÍ KVALITY VÝSLEDKŮ

VLASTNOSTI A VÝHODY APOLLO


Mnoho našich zákazníků již spoléhá na APOLLO – rádi vám poradíme a nabídneme nejlepší možné řešení pro váš projekt. Kontaktujte nás!

> Transparentní, srozumitelný a flexibilní proces plánování
> Předkonfigurovaný obsah
> Automatická agregace detailu i distribuce součtových hodnot
   do nižších úrovní v hierarchiích
> Ad-hoc analýzy a reporting

> Flexibilní sestavení a prezentace různých scénářů
> Snadné propojení různých datových zdrojů
> Osvědčená technologie IBM Planning Analytics