Domů / Produkty & služby / aTOP

aTOP

Plná kontrola díky aTOP

MONITORUJTE A ANALYZUJTE VAŠE PROSTŘEDÍ IBM PLANNING ANALYTICS

aTOP vám nabízí křišťálově čistý přehled o výkonu a dostupnosti, stejně jako o využití a uživatelích prostřednictvím rozsáhlých funkcí protokolování ve všech oblastech. Kromě toho jsou zahrnuty všechny známé funkce TM1Top. Pokud dojde k poruše, mají správci rozsáhlé možnosti, jak zasáhnout – jednoduše a přímo přes webový prohlížeč, například i přes front-endové řešení MOSAIK. Zpracování chybových zpráv se stává jednodušším a efektivnějším. S naším špičkovým řešením získáte neustálý přehled pro optimalizaci a další rozvoj vašeho plánovacího řešení.

Spolehlivý a přehledný

Jednoduchá integrace aTOP do architektury řešení a stabilní provoz aplikace zajišťují vysokou dostupnost systému a tím i optimální využití. Robustní rozhraní vás podporuje v efektivním a nezávislém používání.

Vše v jednom

Ať už využíváte CubeViews, Websheets, běžící procesy nebo uživatelské relace, naše řešení vám nabízí kompletní přehled o všech aktivitách ve vaší architektuře. Žádná diskontinuita systému – vše v jednom. Díky bezproblémové integraci aTOP do MOSAIK vytvoříte rozhraní pro všechny administrativní činnosti.

FUNKCE A VÝHODY aTOP

Rádi vám poradíme a nabídneme nejlepší možné řešení pro váš projekt. Kontaktujte nás!

> Známé funkce TM1Top
> Rozsáhlé logovací a administrátorské funkce
> Skvělá průhlednost se snadným přístupem
> Vysoká dostupnost systému

> Dostupnost informací pro optimalizaci a další rozvoj
> Pohodlné sledování
> Bezproblémová integrace bez narušení systému