Domů / Produkty & služby / aTWU

aTWU

Offline plánování s aTWU

NAHRAJTE SOUBORY MS EXCEL DO VAŠEHO PLÁNOVACÍHO ŘEŠENÍ.

Pomocí nástroje aTWU můžete pořizovat svá data v obvyklém prostředí MS Excelu a upravovat je nezávisle na umístění a síťovém připojení. S aTWU pak dokážete nahrát hodnoty přímo do plánovací aplikace APOLLO nebo do jakéhokoliv řešení vybudovaného na platformě IBM Planning Analytics.

SBĚR DAT PROSTŘEDNICTVÍM ŠABLONY

aTWU vám umožňuje pohodlně a individuálně připravovat a vytvářet šablony pro další zpracování. Sběr dat pomocí šablon šetří drahocenný čas a úsilí a lze jej provádět přímo v daném oddělení. Bez problémů je možné i hromadné nahrávání ze zdrojového systému. Zároveň nejste vázáni na pevné pracoviště, protože pro zpracování dat není vyžadován přístup do sítě. Získejte přístup ke svým souborům přímo na vaší pracovní ploše!

FLEXIBILNÍ NAHRÁVÁNÍ PRO VŠECHNY POŽADAVKY

Nahrávání probíhá prostřednictvím přehledného a individuálně přizpůsobeného rozhraní: již není nutné nepříjemné a časově náročné přepínání mezi programy ani jakákoliv složitá úprava a formátování vyplněných šablon.

ÚPLNÁ KONTROLA VŠECH NAHRANÝCH DAT

Kontrola a validace vašich datových záznamů probíhá přímo po nahrání, včetně potvrzující zprávy uživateli. Systém vám nabízí maximální transparentnost, protože nahrané soubory jsou archivovány a lze je snadno dohledat. Je možné i přiřazení uživateli, který nahraje soubory.

KVALITNÍ ZABEZPEČENÍ

Díky centrálnímu úložišti mohou být všechny soubory zálohovány firemním IT. Není vyžadována žádná autorizace pro síťové disky, protože integrace s IBM Planning Analytics se provádí prostřednictvím uživatelské autorizace. Instalace rozhraní TM1 API běží na samostatné instanci Tomcat, takže podpora IBM není dotčena. S aTWU je také eliminováno neřízené programování VBA skriptů a maker.

VLASTNOSTI A VÝHODY aTWU

Naši zákazníci spoléhají na aTWU – rádi vám poradíme a nabídneme nejlepší možné řešení pro váš projekt. Kontaktujte nás!

> Zadávání dat v Excelu – i offline
> Dílčí šablony pro nahrávání
> Decentralizované vykazování dat
> Hromadné nahrávání z extraktů zdrojového systému

> Validace a ověření informací relevantních pro nahrávání
> Intuitivní ovládání
> Nevyžaduje se žádné školení