Domů / O nás

O nás

POSLÁNÍ

S našimi analytickými platformami přinášíme zaručenou přidanou hodnotu.

Jsme česká společnost se silným zahraničním zázemím. Máme zkušenosti v oblasti finančního řízení, které lze počítat na desítky let. Členové našeho týmu mají za sebou mnoho realizačních projektů a pomohli optimalizovat procesy a digitalizovat finance u zákazníků všech velikostí a působících v různých oborech podnikání.

Věnujeme se primárně těmto oblastem:

  • finanční plánování, rozpočtování, forecasting a simulace,
  • manažerská a finanční konsolidace,
  • alokace nákladů a řízení profitability.

Jsme mladý dynamický tým, který chce z řešení APOLLO učinit platformu číslo 1 pro finanční řízení podniků. Proto stále hledáme nové kolegy z různých oblastí, kteří by zapadli do našeho stávajícího týmu a posílili ho.

Vladislav Hanák

Jednatel a spolumajitel společnosti ADEOS s.r.o. Celou svoji profesionální kariéru věnoval oblasti finančního řízení a podílel se na návrhu, realizaci a následném provozu aplikací pro podporu finančních procesů v desítkách společností. Začínal v roce 2005 jako konzultant ve společnosti Sophia Solutions, do které se po krátké anabázi ve společnosti Profinit (v letech 2010 – 2011) vrátil.

Postupně se propracoval od implementačních projektů až do středních manažerských pozic, ve kterých byl zodpovědný za finanční i výkonnostní výsledky svého týmu. Kromě vedení týmu pomáhal i s obchodními činnostmi a aktivně se zúčastnil několika významných konferencí a seminářů v oblasti financí. V současnosti je jeho hlavním úkolem a cílem etablovat značku ADEOS na českém a slovenském trhu a vybudovat stabilní a kompetentní tým odborníků pro agendu CFO. Klíčovým prvkem v dlouhodobém naplňování tohoto cíle bude komplexní nabídka produktů a služeb, na které se všichni zákazníci budou moct spolehnout.