Domů / Partneři

Partneři

IBM (celým názvem International Business Machines Corporation) je americká mezinárodní technologická společnost s hlavním sídlem v Armonku (NY, USA) a aktuálně operující ve více než 170 zemích světa.

IBM vyrábí a uvádí na trh počítačový hardware, software a middleware včetně moderace a poradenských služeb v široké oblasti od počítačů až po nanotechnologie. Společnost se také zabývá rozsáhlým výzkumem, za což drží i rekord v oblasti vývoje v nejvyšším počtu patentů za 25 let.
S přezdívkou „Velká modrá (Big Blue)“ je IBM jednou ze 30 společností uvedených v indexu Dow Jones Industrial (DJIA) jako jedna z největších světových společností s téměř 380 000 zaměstnanci.
Pro ADEOS je IBM jedním z klíčových obchodních partnerů a to hned z několika důvodů. Platforma IBM Planning Analytics je základním stavebním kamenem nejenom pro naši aplikaci APOLLO, ale využíváme ji i pro realizační projekty „na klíč“, stejně jako i další technologie z portfolia IBM pro oblast finančního řízení a analytiky (např. IBM Cognos Controller nebo IBM Cognos Analytics). Kromě dodávky softwaru a technické podpory je ale naše spolupráce s IBM zaměřená i na mnoho marketingových a pre-sales aktivit. 

Společnost TD SYNNEX je v srdci ekosystému technologických partnerů. Toto jedinečné postavení jí dává příležitost být lídrem z pozice shromažďovatele řešení a nápadů.

Společnost TD SYNNEX spojuje IT ekosystém s užitečnými a důležitými příběhy, zdroji, postřehy, vzděláním a specializovanými znalostmi – od myšlenkového vedení a globálních schopností po odborníky na technologické záležitosti a přehled o místních trzích.
Česká pobočka mezinárodní skupiny TD SYNNEX je jako distributor s přidanou hodnotou působící na českém trhu už od roku 1992 jedničkou.
Pro ADEOS je TD SYNNEX důležitým článkem v řetězci našich aktivit a vztahů s IBM. Jsme velmi rádi, že i my můžeme využívat přidanou hodnotu tohoto distributora. 

Společnost Virtivity byla založena v roce 2020 s cílem učinit z aplikace APOLLO řešení číslo 1 v oblasti finančního řízení. Již od roku 2008 APOLLO umožňuje společnostem získat strategickou výhodu nad konkurencí.

Dlouholeté zkušenosti celého týmu Virtivity s controllingem, vývojem aplikací a řadou úspěšně realizovaných projektů pomáhají z aplikace APOLLO vytvářet nejvýkonnější platformu na trhu se všemi standardními funkcemi pro agendu CFO.
Virtivity je starší a zkušenější sestrou naší společnosti a jsme velmi rádi, že se můžeme na naše německé kolegy spolehnout a sdílet s nimi jejich dlouholeté zkušenosti a mnohé úspěchy. 

Cílem BEAT2LEAD je pomáhat C-level manažerům využívat výhod moderních analytických technologií rychle, hospodárně a způsobem zaměřeným na přínosy a benefity, které z využívání takovýchto platforem plynou.

Mottem BEAT2LEAD je následující rčení: „A fool with a tool is still a fool“. S tímto přístupem realizují projekty, které přinášejí „obchodní výhody“. To kromě jiného zahrnuje například rozpoznání vlastního stupně vyspělosti, vypracování strategického plánu a poté úspěšnou realizaci projektů.

Poradenské společnosti sítě PwC pomáhají svým klientům vytvářet hodnoty, o které usilují. Jedná se o síť firem s celkem 295 tisíci zaměstnanci ve 156 zemích světa, kteří poskytují kvalitní auditorské, daňové a poradenské služby podporující klienty při dosahování jejich cílů. Na českém trhu působí více než 30 let a zaměstnává více než 1 000 expertů na různé byznysové oblasti.

Za těch více než třicet let na českém trhu poskytovalo PwC auditní, daňové, transakční či poradenské služby velké většině firem z žebříčků nejvýznamnějších českých podniků. Desítky dalších – včetně Sazky nebo ostravské Nové Huti – pomohlo zachránit od krachu. Dnes čím dál častěji klientům pomáhá s technologiemi, kybernetickou bezpečností, předcházením finanční kriminality, udržitelností a řešením dalších aktuálních problémů.
Z pohledu naší společnosti se jedná o strategické partnerství ve všech klíčových oblastech – realizace, obchod i marketing. Společnými silami se snažíme o osvětu trhu v oblasti digitalizace finančního řízení a agendy CFO jako takové. Celý ADEOS si velmi váží důvěry, kterou do nás kolegové z české pobočky PwC vkládají a jsme moc rádi, že společně můžeme pomáhat našim zákazníkům modernizovat jejich IT prostředí pro podporu finančního řízení.